Rozpędziliśmy 42,195 km muzyki i dobrej zabawy

Bieganie to zdrowie, a bieganie w poznańskim maratonie to świetna zabawa. My nie mamy czasu biegać, bo profesjonalnie dopingujemy biegaczy na największych miejskich imprezach. Mamy już na swoim koncie 10 maratonów i półmaratonów.

Wyzwanie

Doping ma być doskonały. Na linii startu stają tysiące biegaczy – podczas półmaratonu nawet 12 000 - dbamy o to, żeby dobiegli do mety z uśmiechem na ustach. Taka impreza to wulkan energii, a my mamy podkręcać atmosferę na każdym kilometrze.

Rozwiązanie

Co robimy? Na kilka minut przed startem rozgrzewamy tłum i wszystkich kibiców. Nasz spiker przez cały czas trwania imprezy dopinguje biegaczy z dźwigu zawieszonego 30 metrów na tłumem. Na trasie co 7 kilometrów czeka na uczestników inna 5 osobowa muzyczna ekipa. Na starcie i mecie ustawiamy naszych DJ-ów. Na takich imprezach wszystko musi działać śpiewająco – a w Poznaniu to my dbamy o każdy szczegół muzycznej oprawy. John akurat nie lubi się pocić, ale konferansjerka sprawiła, że nawet on pobiegł i dobiegł do mety.

Referencje

„SHOW TIME!”

Napisz do nas

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies?OK