John Eventon,

znany również jako Król Eventów lub Don John, to prawdziwa legenda wschodniego wybrzeża. Niewielu poznało go osobiście, ale słyszały o nim miliony. Niezaprzeczalną sławę zawdzięcza tysiącom eventów, które zorganizował swojej karierze. Każda impreza robiona przez Johna, to epickie i niezapomniane wydarzenie. Ludzie płaczą, śmieją się i bawią tak, jak on to zaplanuje. To organizacyjny magik - zrobi wszystko, żeby każdy jego event był doskonały.

Tam gdzie jest John, impreza zawsze się udaje i od tej zasady nie ma wyjątków.

Gwiazdy z Hollywood błagają go, żeby organizował im przyjęcia urodzinowe, ale Don John jest zawsze zajęty. Podobno Eventon potrafi znaleźć ciętą ripostę w każdej sytuacji i nigdy nie ściąga swoich okularów przeciwsłonecznych. Chodzą pogłoski, że jego oczy mienią się jak kula dyskotekowa. John kocha brylować w towarzystwie, ale rzadko się ujawnia, bo wie, że potem ciężko o nim zapomnieć.

Agencja Johna Eventona, to gwarancja doskonałych eventów. Dlaczego?

Wszystko co sygnuje Don John oznacza, że będzie mistrzowsko zaplanowane, a po wszystkim uczestnicy eventu będą czekać na więcej. John Eventon to uosobienie profesjonalizmu, doskonałego wyczucia, dobrych pomysłów, elegancji i znakomitej organizacji. 

img-team-1

Krzysztof Stankoś Stankowski

łączy w sobie wszystkie cechy Johna Eventona – dusza towarzystwa, zawsze wie co i kiedy powiedzieć, odnajdzie się w każdej sytuacji, z powodzeniem poprowadzi i rozkręci każdy event. Nieustraszony. Odważny. Pomysłowy. Śmiały. Show to jego drugie imię. Jeśli macie go na pokładzie, to możecie być spokojni - ta impreza będzie sukcesem.

img-team-3

„A LITTLE PARTY NEVER KILLED NOBODY”

Napisz do nas

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies?OK