John Eventon,

znany również jako Król Eventów lub Don John, to prawdziwa legenda wschodniego wybrzeża. Niewielu poznało go osobiście, ale słyszały o nim miliony. Niezaprzeczalną sławę zawdzięcza tysiącom eventów, które zorganizował swojej karierze. Każda impreza robiona przez Johna, to epickie i niezapomniane wydarzenie. Ludzie płaczą, śmieją się i bawią tak, jak on to zaplanuje. To organizacyjny magik - zrobi wszystko, żeby każdy jego event był doskonały.

Tam gdzie jest John, impreza zawsze się udaje i od tej zasady nie ma wyjątków.

Gwiazdy z Hollywood błagają go, żeby organizował im przyjęcia urodzinowe, ale Don John jest zawsze zajęty. Podobno Eventon potrafi znaleźć ciętą ripostę w każdej sytuacji i nigdy nie ściąga swoich okularów przeciwsłonecznych. Chodzą pogłoski, że jego oczy mienią się jak kula dyskotekowa. John kocha brylować w towarzystwie, ale rzadko się ujawnia, bo wie, że potem ciężko o nim zapomnieć.

Agencja Johna Eventona, to gwarancja doskonałych eventów. Dlaczego?

Wszystko co sygnuje Don John oznacza, że będzie mistrzowsko zaplanowane, a po wszystkim uczestnicy eventu będą czekać na więcej. John Eventon to uosobienie profesjonalizmu, doskonałego wyczucia, dobrych pomysłów, elegancji i znakomitej organizacji. Za sławę Johna Eventona odpowiada duet, który łączy w sobie te wszystkie cechy. Dzięki temu wydarzenia,które organizują, nie mogą się nie udać.

img-team-1

Krzysztof Stankoś Stankowski

czyli żywiołowa strona Eventona – dusza towarzystwa, zawsze wie co i kiedy powiedzieć, odnajdzie się w każdej sytuacji, z powodzeniem poprowadzi i rozkręci każdy event. Nieustraszony. Odważny. Pomysłowy. Śmiały. Show to jego drugie imię. Jeśli macie go na pokładzie, to możecie być spokojni - ta impreza będzie sukcesem.

img-team-2

Michał Siejak

Michał, czyli finezyjna strona Eventona. Po pierwsze jest szalenie skrupulatny, dokładny i precyzyjny. To operacyjny mózg każdego eventu, pan i władca w zakresie planów, dokumentów i formalności. Na tym nie koniec, po drugie Michał to człowiek zaskakujący wyrafinowanymi i wysmakowanymi pomysłami. Człowiek orkiestra. Proponuje kreatywne rozwiązania i dokładnie wie jak je zrealizować. Wznosi się wysoko jeśli chodzi o koncepcje i idee, ale gdy trzeba, mocno stąpa po ziemi.

„A LITTLE PARTY NEVER KILLED NOBODY”

Napisz do nas

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies?OK