400 wspaniałych

W ten jeden weekend w Karpaczu było więcej gwiazd niż w Hollywood. Dla eSmoking World zrobiliśmy imprezę, która miła iście filmowy scenariusz – z Dzikim Zachodem, góralami i masą efektów specjalnych.

Wyzwanie

3 dni na to, aby dostarczyć 400 pracownikom eSmoking World wrażeń, zabawy, wspomnień, motywacji i szalonych historii. Jesteśmy zimą w Karpaczu, gdzie szykujemy w Hotelu Gołębiewski dwa imprezowe wieczory i konferencję. Od wizji po najmniejsze detale – bierzemy na siebie wszystko.

Rozwiązanie

eSmoking Statars – taki tytuł miała konferencja, zatem uznaliśmy, że gwiazdy powinny bawić się w prawdziwie kinowym klimacie. W pierwszy dzień, na rozgrzewkę, zapraszamy gości do Western City, gdzie czeka na wszystkich góralska kapela i byk rodeo. Yee Haw! Drugi dzień to atrakcje w punkt – jak strzały z rewolweru. Stawiamy imponującą ścianę, 11 metrów na 3,5 metra, z 400 gwizdami - po jednej za każdego gościa. Na wielkiej filmowej gali wręczamy nagrody, a potem rusza impreza. Wszystko w kinowym klimacie – popcorn, stroje, muzyka. Mamy10 ekranów z filmowymi klipami, na scenie najpierw Hirek Wrona, a później sound system z 3 DJami na 6 metrowej DJce i muzykami na żywo. Przez ten weekend zmontowaliśmy też dwie produkcje filmowe z udziałem pracowników eSmoking World. John mówi, że liczy na Oscara.

Referencje

„SHOW TIME!”

Napisz do nas

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies?OK