Nadmorskie opowieści dla NIVEA

Codziennie mijasz w drodze do pracy ten sam skwerek. To zwykły trawnik przed budynkiem firmy czy nadmorski kurort? Nie zawsze wszystko jest takie oczywiste.

Wyzwanie

Zorganizować dla 180 pracowników Nivea wczasy na plaży. Dosłownie i w przenośni. To miała być niespodzianka i szansa na wyluzowanie się w towarzystwie współpracowników. Co kojarzy nam się ze słodkim lenistwem? No właśnie plaża.

Rozwiązanie

Przed budynkiem Nivea zorganizowaliśmy piknik w nadmorskim klimacie. Pojawił się 136 metrowy trzcinowy parawan, namiot 19 x 14 metrów, 12 osobowe customowe drewniane stoły, 200 metrowa girlanda i chorągiewki – wszystko niebieskie i przywodzące na myśl morze. Na naszych wczasowiczów czekała strefa chilloutu, pufy, hamaki, leżaki, plażowe kosze, piknik z grillem, bule, piłkarzyki i VR. To była najlepsza plaża bez dostępu do morza jaką można sobie wyobrazić. Do tego profesjonalne nagłośnienie z subtelną muzyką i fotograf – żeby każdy miał dla siebie zdjęcie z wakacji. John to nawet trochę się opalił.

Referencje

„SHOW TIME!”

Napisz do nas

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies?OK