Historyczny dzień i największy bieg w historii

11 listopada 2018 roku 25 tysięcy osób stanęło na starcie Biegu Niepodległości. Polacy świętują na całego, a my im kibicujemy.

Wyzwanie

Mamy głęboką jesień, ale biegacze potrzebują gorącej atmosfery. Rozmach imprezy wymagał precyzyjnego przygotowania. 25 tysięcy biegaczy i niezliczona liczba kibiców miała bawić się dobrze i czuć bezpiecznie.

Rozwiązanie

My kochamy tłum, tłum kocha nas. Po naszej stronie była konferansjerka, od startu do mety. Postawiliśmy 7 platform, z których zagrzewaliśmy do walki – w końcu świętowaliśmy niepodległość! DJ na starcie i mecie miał tym razem na swojej playliście tylko polską muzykę. Jeśli chodzi o poznańskie biegi to mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego też tym razem zostaliśmy poproszeni do konsultacji z organizatorami imprezy również od strony strategicznej. John poprosił po imprezie, żeby mu przesłać playlistę na jego iPoda. Czasem śpiewa nam teraz coś po polsku.

Referencje

„SHOW TIME!”

Napisz do nas

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies?OK